CZYTAJ – SŁUCHAJ – OGLĄDAJ – ŻYJ!

Zainspiruj siebie i świat, który tworzysz wokół!

Jordan Peterson

12 życiowych zasad. Antidotum na chaos

Co powinien wiedzieć każdy, komu przyszło żyć we współczesnym świecie? Odpowiedzi renomowanego psychologa Jordana B. Petersona łączą z trudem wypracowane prawdy starożytnych tradycji z wymownymi ustaleniami nowoczesnej nauki.

W humorystycznym, zaskakującym i niezwykle pouczającym stylu prof. Peterson przekonuje dlaczego dzieciaki jeżdżące na deskorolkach należy zostawić w spokoju, jak marny los czeka ludzi z tendencją do pochopnej krytyki oraz dlaczego warto głaskać napotkane przypadkiem koty.

Paweł Lenar

Sekrety Pokonywania Obiekcji w Marketingu Sieciowym

Jedna książka – kluczem pokonania 20 rodzajów obiekcji!

Do ludzi, którzy mają w sobie odwagę, aby sięgać po więcej, żeby się rozwijać i rozwiązywać problemy swoich klientów oraz partnerów.
Do ludzi, którzy chcą wyruszyć w podróż, której celem jest życie na własnych zasadach, spokój psychiczny i finansowa niezależność.
Ta książka jest dla ludzi takich jak MY.

W tej książce opisuję sposoby radzenia sobie ze wszystkimi rodzajami obiekcji, z jakimi się spotkałem podczas mojej wieloletniej działalności w tej branży.

Jeśli zajmujesz się sprzedażą, koniecznie przeczytaj tę książkę! – KUP TERAZ 

Viktor E. Frankl

Człowiek w poszukiwaniu sensu

Człowiek w poszukiwaniu sensu Viktora E. Frankla to jedna z najbardziej wpływowych książek w literaturze psychiatrycznej od czasu Freuda. Zaczyna się od długiego, suchego i głęboko poruszającego osobistego eseju o pięcioletnim pobycie Frankla w Auschwitz i innych obozach koncentracyjnych i jego wysiłkach w tym czasie, by znaleźć powody do życia.
Druga część książki opisuje metody psychoterapeutyczne, które Frankl opracował jako pierwszy na bazie swoich doświadczeń z obozów. Freud uważał, że życiem człowieka rządzi popęd seksualny i pokusy. Frankl z kolei wierzy, że najgłębszym popędem człowieka jest poszukiwanie sensu
i celu. Logoterapia Frankla zatem bardziej przystaje do zachodnich religii niż freudeowskiej psychoterapii.

Tracy Brian

Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo

Z tej publikacji dowiesz się, czym są „nawyki milionerów” – czyli ludzi, którzy zbudowali fortuny w ciągu jednego pokolenia. Poznasz skuteczne metody, jak myśleć efektywniej, podejmować lepsze decyzje i działać skuteczniej. Przeczytasz też o technikach zarządzania finansami, zdecydowanie ułatwiających osiąganie niektórych celów. Jednak Twoim najważniejszym zadaniem będzie praca nad własnym charakterem: masz się stać wspaniałym człowiekiem. Kimś, kto nadaje kierunek w swojej społeczności i stanowi wzór doskonałości. Aby to osiągnąć, musisz popracować nad własnymi nawykami: wybrać te potrzebne i konsekwentnie je utrwalać. Twój sukces przyjdzie – wystarczy, że świadomie wyuczysz się pożądanych zachowań!

George Samuel Clason

Najbogatszy człowiek w Babilonie

Jeżeli nieustannie masz problemy finansowe i mimo starań nie możesz sobie pozwolić na rzeczy, których pragniesz, a wypłata staje się tylko wspomnieniem po pierwszym weekendzie miesiąca, to książka „Najbogatszy człowiek w Babilonie” jest pozycją właśnie dla Ciebie. To również obowiązkowa lektura dla wszystkich pragnących zdobyć bogactwo i polepszyć swój komfort życia.

„Najbogatszy człowiek w Babilonie” jest uznawany za największe ze wszystkich inspirujących dzieł na temat oszczędzania, planowania finansowego i osobistego bogactwa. Na stronach książki ujawniono sekrety wzbogacania się, odkładania kapitału i zarabiania pieniędzy.

Joe Dispenza

Twoje nadprzyrodzone zdolności

Czy możemy wpływać na rzeczywistość?
Każdy z nas posiada nadprzyrodzone zdolności i może zmienić swój mózg tak, aby stać się twórcą własnej przyszłości. W tej rewolucyjnej książce dr Joe Dispenza dostarcza Ci narzędzi, dzięki którym osiągniesz wyższy stan świadomości. A wszystko to na podstawie wyników najnowszych badań z dziedzin neuronauki i fizyki kwantowej.

Earl Nightingale

Najdziwniejszy sekret świata

Nagranie „The Strangest Secret”, sprzedało się w ponad milionie egzemplarzy, dając autorowi (Earlowi Nightingale’owi) solidne miejsce wśród największych mówców motywacyjnych i rozwoju osobistego.
To nagranie pomogło tysiącom ludzi (tym, którzy wprowadzili w życie zawarte w nim wskazówki) uporządkować swoje życie.
Teraz pora na nas…

Jacek Walkiewicz.

Pełna moc możliwości

Pomyśl o swoich sukcesach. One nie są dziełem przypadku. Żadne „udało się”, „samo wyszło”, „przy okazji”. Okazje pojawiły się na Twojej drodze. Ale to Ty schyliłeś się, podniosłeś je, włożyłeś w nie pasję, ciężką pracę, upór i odniosłeś sukces. Czytelniku! Pomyśl o swoich marzeniach. Wiesz, po co są? Żeby je spełniać! Pomyśl o odwadze. Odwaga składa się z czterech elementów. Odwaga to zaufanie do siebie, ryzyko, decyzje i zaangażowanie. Te składowe — dążenie do sukcesu, pasja, praca, marzenia, odwaga — łączą się ze sobą w obraz spełnionego życia. Dają nam pełną MOC możliwości. O tym właśnie opowiadał Jacek Walkiewicz słuchaczom TEDxWSB we wrześniu 2012 roku we Wrocławiu.

Prof. Jerzy Bralczyk

Jak mówić, żeby nas słuchano?

Profesor Jerzy Bralczyk wygłosił wykład pt. „Jak mówić, żeby nas słuchano?”. Było to ostatnie w ramach cyklu „Wielkie pytania w nauce”, organizowanego przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie we współpracy z Tygodnikiem Powszechnym.

Fascinate.pl to projektowanie i realizacja strony www, sklepu internetowego, kampanii marketingowej.
Optymalizujemy strony pod kątem SEO.
Skutecznie pozycjonujemy strony www i sklepy internetowe
.

Menu

Kontakt

Obserwuj nas na social mediach

© fascinate. All Rights Reserved.