MYŚL - ROZMAWIAJ - DZIAŁAJ

Wiedza

Decyzja

Natura deszczu

Zmiana

Czym jest sukces?

Niezależność finansowa Składają się na nią dwa czynniki. Po drugie pieniądze, które będziesz miał na koncie pozwolą Ci żyć, cieszyć się realizacją marzeń i sprawią, że będziesz zajmował się tym,…

4 pytania

Rozpoczynając kolejny projekt, Klient zadał mi pytanie. Jak sądzisz, jaką domeną powinienem wykupić dla swojego biznesu? Dodam, że mieliśmy kilka opcji i każda była dobra, choć były różne.

Pozytywne opinie

Pozytywne postrzeganie Twojej firmy jest dziś najcenniejszym towarem. Świadczy o właściwym zarządzaniu firmą i dobrze wykonywanych zadaniach przez rzetelnych pracowników.

Sposób na powód

W życiu tak jakoś jest, że ten, kto chce znajdzie sposób, a ten któremu się nie chce, zawsze znajdzie powód.

Mocne słowa

Słowa mają moc! To w jaki sposób ich używasz kształtuje Twoje postrzeganie świata, otoczenia a tym samym Twojego biznesu.

Cała naprzód!

Wszystko to co nas spotyka, wichry, sztormy i nawałnice jest wpisane w naturę człowieka płynącego przez życie. Wyobraź sobie statek, który wypływa na pełne morze bez celu. Zatrzymuje się w…

Ty tworzysz historię!

Wymarzona restauracja, ponadczasowa i niezawodna marka, unikalna usługa. Każdy biznes tworzy historie. Twój biznes to napisana przez Ciebie historia.

Ile kosztuje krowa?

To najczęściej wyszukiwane pytanie z frazą początkową "ile kosztuje" w 2019? Czyli budowanie skutecznych relacji za pomocą opowiadania.

#fascinate

To jak skutecznie przenosimy swoje działania do internetu ma ogromny wpływ na dotarcie do klientów. Nawet proste i bezpłatne strategie przynoszę dobre efekty.