Portfolio
Wizualizacje naszych realizacji

trenuje.com.pl

Strona internetowa – platforma dedykowana dla branży fitness, w szczególności dla trenerów personalnych, którzy chcą pokazać swoją pracę od strony profesjonalnej.

Jesteś trenerem personalnym?
To platforma stworzona z myślą o Tobie.

Chcesz skutecznie budować swoją markę?

Działając wspólnie możemy pozyskać dla Ciebie nowych Klientów i sprawić aby Twoja pasja stała się dochodowym biznesem, który wyróżni się na tle konkurencji.

Nie zwlekaj podjęciem decyzji!
Porozmawiajmy o rozwoju Twojego biznesu.
Tel: 720 941 801

Wawro-Fraczek.pl

Strona internetowa dla gabinetu stomatologicznego oraz medycyny estetycznej Katarzyny Wawro-Frączek.

Polecam z pełną odpowiedzialnością. Fachowe doradztwo, dobra robota jeśli chodzi zarówno o tworzenie stron internetowych jak i sesji fotograficznych biznesowych 😊😊😊

Katarzyna Wawro-Frączek

uwsp.pl

Strona internetowa dla firmy działającej w trzech branżach: motoryzacyjnej, sprzętu serwisu ogrodniczego oraz prania chemicznego i wodnego.

ZdrowieHolistycznie.pl

Strona internetowa dla certyfikowanej terapeutki Recall Healing, konsultantka ds. terapii Totalnej Biologii Gilberta Renauda, specjalistka do spraw dietetyki i żywienia, certyfikowana przez ISSA, licencjonowanej instruktorki i trenerki kulturystyki i bodybuilding o uprawnieniach międzynarodowych oraz trenerki osobistej – Anety Kamińskiej-Podolskiej.

GoodFoodFit.pl

Strona internetowa dla firmy realizującej katering dietetyczny wraz z możliwością zamawiania on-line posiłków.

MegaBiuro.com.pl

Strona internetowa stworzona dla biura rachunkowego, które zajmuje się obsługa księgową podmiotów prawnych oraz osób fizycznych.

KarolinaKaleta.pl

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona dla fotografa ślubnego – Karoliny Kalety.

parisse.pl

Strona internetowa dla producenta spódnic, sukienek, sukni wieczorowych i strojów biznesowych dla kobiet. 

GabinetNovaYa.pl

Strona internetowa dla gabinetu kosmetycznego.

lumall.pl

Strona internetowa dla firmy zajmującej się profesjonalnymi pracami wysokościowymi.

krol-drew.pl

Strona internetowa dla producenta wałków do ciasta i nóg do mebli z litego drewna bukowego.

ZapisanewDrewnie.pl

Strona internetowa dla producenta ksiąg pamiątkowych, podziękowań dla gości oraz artykułów związanych z dniem ślubu. 

Wspaniale zbudowana strona, dokładnie tak jak ją od początku zaplanowaliśmy, świetny kontakt i współpraca. Gorąco polecam wszystkim, którzy dokładnie wiedzą czego chcą jak również tym którzy nie mają do końca pomysłu na zbudowanie strony. Świetne doradztwo!

Joanna Dąbrowska – CEO firmy

DolinaTrzechStawow.pl

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona dla kompleksu restauracyjnego wraz z miejscami noclegowymi Dolina Trzech Stawów.

Polecam z całego serca!
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy jaką prowadzimy od dłuższego czasu.
Pełna profeska 🤗🤗🤗

Karolina Rzońca – manager restauracji

uninox.pl

Strona internetowa dla producenta urządzeń i realizatora usług dla branży przetwórstwa owoców i warzyw.

NiedzinscyMedical.pl

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona dla zespołu specjalistów w swoich dziedzinach, na co dzień pracujących w profesjonalnych placówkach ochrony zdrowia.

Jesteśmy więcej niż zadowoleni ze współpracy z fascinate.pl. Zamówiliśmy usługę strony internetowej i jest ona zgodna z naszymi oczekiwaniami. Szczególnie cenny był szybki kontakt oraz profesjonalizm. Pan Piotr to człowiek wielu talentów i potrafi doradzić w różnych kwestiach związanych z prowadzeniem własnej działalności.

Niedzińscy Medical

stalron.pl

Strona internetowa stworzona dla firmy STALRON, która specjalizuje się w produkcji sprzętu magazynowego, środków transportu wewnętrznego oraz wyposażenia warsztatowego.

RestauracjaKonfitura.pl

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona
dla Restauracji Konfitura w Rzeszowie.

Pełen profesjonalizm, terminowość i świetny kontakt.
Bardzo polecam.

Ireneusz Stachaczyński – właściciel restauracji

Ga-Betka.pl

Strona internetowa stworzona dla
firmy Ga-betka, producenta ubiorów komunijnych.

pierozek.pl

Strona internetowa stworzona dla producenta i eksportera najwyższej jakości wyrobów garmażeryjnych.

uZofii.pl

Strona internetowa stworzona dla
Restauracji Słodko-Słono u Zofii w Jaśle.

Polecam firmę Fascinate za profesjonalne podejście do klienta, wiele ciekawych pomysłów, bardzo dobry kontakt i szybką realizację. Dzięki Panu Piotrowi możemy dziś pochwalić się piękną, przyciągającą uwagę klientów stroną internetową. Dziękujemy.

Justyna Kosiba – właścicielka restauracji

SwojskieZacisze.pl

Strona internetowa stworzona dla restauracji i kompleksu hotelowego.

LaSonrisa.pl

Strona internetowa stworzona dla szkoły języka hiszpańskiego działającej w Jaśle i w Dębicy.

Firma Fascinate wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem. Pan Piotr traktuje klienta bardzo indywidualnie, fachowo i konkretnie. Z samego wykonania strony internetowej jestem bardzo zadowolona. Dodatkowo Pan Piotr błyskawicznie reaguje na jakiekolwiek zmiany czy aktualizacje. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!

Aleksandra Kęsik-Dziedzic – właścicielka szkoły

PromessaUbezpieczenia.pl

Strona internetowa stworzona dla
Agencji Ubezpieczeniowej  Promessa z Jasła.

Współpraca to czysta przyjemność!
Są bardzo cierpliwi i chętnie słuchają uwag klientów.
Pełen profesjonalizm!
Serdecznie polecam 😊

Dominika Żółtek – manager firmy Promessa

magnus-opakowania.pl

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona dla firmy Magnus Sp. z o.o., wiodącego producent wysokiej jakości opakowań z tektury falistej oraz litej na terenie Polski południowo-wschodniej.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Fascinate. Strona wykonana zgodnie z moimi oczekiwaniami. Wszystkie zgłaszane prośby o aktualizacje na stronie wykonywane bardzo szybko. Bezproblemowy kontakt i szybko wykonane zalecenie. Polecam.

Katarzyna Kuśnierczyk – prezes firmy Magnus

klimatyzacja365.pl

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona dla firmy rodzinnej, założonej w roku 1989, zajmująca się serwisem urządzeń chłodniczych oraz instalacją klimatyzacji.

Strona wykonana dla mnie przez Fascinate okazała się lepszą od moich wyobrażeń. Profesjonalna, przejrzysta a teraz aktualizowana na bieżąco i jeszcze fajny projekt wizytówki zrobili. Polecam w 100%

Marcin Wojnarowicz – współwłaściciel firmy

labro-haft.pl

Strona internetowa stworzona dla firmy Labro-Haft, zajmującej się profesjonalnym personalizowaniem ubrań oraz rzeczy z dowolnego materiału za pomocą haftu komputerowego.

Polecam firmę fascinate.pl.
Super podejście do klienta, pełen profesjonalizm.
Rewelacyjne pomysły.
Współpraca na 5+

Monika Głód – właścicielka firmy

trowal.pl

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona dla firmy Trowal, zajmującej się obróbką wibrościerną, myciem i odtłuszczaniem oraz dystrybucją produktów czyszcząco-penetrujących dla przemysłu, na terenie całego kraju.

Firma Fascinate wykonała dla mnie stronę internetową, z której jestem bardzo zadowolony. Dużym atutem Fascinate jest bardzo szybki i sprawny kontakt, możliwość wsparcia i reakcji na pojawiające się zmiany. Biorąc pod uwagę to co powyżej, zdecydowałem się również zakupić w Fascinate sklep internetowy. Serdecznie polecam 🙂

Paweł Sokołowski – właściciel firmy

AdwokatSkrzypek.pl

Strona internetowa zrealizowana dla Kancelarii Adwokackiej ATS, która powstała w 2008 roku i świadczyła usługi na rzecz podmiotów indywidualnych jak również dla firm.

moto-expert.com.pl

Strona internetowa stworzona dla Biegłego sądowego i skarbowego oraz rzeczoznawcy – Krzysztofa Żółtka.

OpaMebel.pl

Strona internetowa stworzona dla firmy OPA Mebel – jednego z wiodących producentów mebli kuchennych, mebli jubilerskich, szaf wnękowych na terenie Polski południowo-wschodniej.

„Rekomenduję współpracę z firmą Fascinate, projektującą naszą stronę internetową opamebel.pl. Działania były prowadzone kompleksowo – Piotr wykonał dla nas zdjęcia marketingowe a także wdrążył określone działania, aby strona była skuteczna (dobór właściwych treści na stronę i dobór zdjęć z realizacji naszych prac).Piotr prowadził z nami dialog, co znaczy, że brał pod uwagę wszystkie nasze wytyczne i potrzeby. Jesteśmy zadowoleni z efektu końcowego. Nasza strona wygląda bardzo dobrze, wyświetla się także na urządzeniach mobilnych. Doświadczenie, kreatywność i ambicja wyróżnia firmę Fascinate. Polecam”.

Tomasz Opałka – właściciel firmy

PiotrZurek.pl

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona dla podróżnika oraz fotografa.

automalop.pl

Strona internetowa stworzona w formie portalu informacyjnego dla Automobilklubu Małopolskiego w Krośnie.

profil-bud.com.pl

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona dla firmy Profil-Bud, która zajmuje się dystrybucją stolarki okiennej i drzwiowej na terenie Jasła i okolic jak również dla inwestorów z całej Polski.

Praca wykonana przy stworzeniu strony internetowej przerosła moje oczekiwania. Całość pracy nad nią przełożyła się na funkcjonowanie i wizerunek mojego biznesu. Szerokie grono kontrahentów tylko z tego korzysta, przygotowując się do kupna, ogląda i wybiera materiały, co skraca czas na realizację finalnego zamówienia. Polecam FASCINATE jako godnego zaufania partnera.

Łukasz Styczyński – koordynator projektu

Pasja rodzi profesjonalizm
Referencje