Portfolio
Zrealizowane strony www
i sklepy internetowe

Monar.com.pl

Strona internetowa stworzona dla Ośrodka Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Dębowcu – stacjonarnej placówki lecznicza Stowarzyszenia MONAR, mającego duże zasługi w upowszechnianiu problemu społecznego, jakim jest narkomania.
MONAR to realna pomoc osobom z uzależnieniami.

Monar strona www Jasło
Grinea strona www

Grinea.eu

Strona internetowa stworzona dla firmy, która od 1976 roku działa w sektorze budownictwa elektroenergetycznego w Polsce i na świecie.

PrecisDENT.pl

Strona internetowa stworzona dla Centrum Implantologii, które specjalizuje się w nowoczesnej stomatologii i implantach zębowych oraz metamorfozach uśmiechu, w tym bondingu.

MorawskiAdwokat.pl

Strona internetowa stworzona dla Kancelarii Adwokackiej Adwokata Mateusza Morawskiego z Gdańska.
 
Zgodnie życzeniem Klienta, utrzymana w tonacji ciemnej, z wyszczególnionymi usługami oraz danymi, dzięki którym potencjalni klienci będą mogli go szybko znaleźć w Internecie.

Paryzanka.com

Strona internetowa stworzona dla Domu Wczasowego w Poroninie – Idealnym miejscu na wypoczynek z widokiem na Giewont.

BeataFurmanek.pl

Strona internetowa stworzona dla dziewczyny, której pasją jest fotografia.

Współpraca z Piotrkiem to czysta przyjemność. Szybka ale też i rzetelna współpraca.
Piotrek to osoba, która bazując na swoim doświadczeniu tworzy piękne ale też i praktyczne strony internetowe.
Z całego serca polecam! 🙂

Beata Furmanek

Salon-Win.pl

Strona internetowa stworzona dla pierwszego Wine Bar w Jaśle.
To unikalne miejsce spotkań na mapie Jasła, w którym oprócz niezwykle szerokiego wyboru win z najlepszych winnic z całego świata posmakujemy również wykwintnej kuchni. Lokal dysponuje także miejscami hotelowymi w stylu butikowym, salą konferencyjną o przepięknym ogrodem.

Efektywna współpraca, pełna konsekwencji i spełniania oczekiwań. Duża elastyczność i wsłuchanie się w potrzeby. Gorąco polecam!

Małgorzata Więch-Kettele
Właścicielka Restauracji i Hotelu Salon Win

RajaSPA.pl

Strona internetowa stworzona dla pierwszego SPA w Jaśle.

To świetne miejsce, stworzone przez ludzi z pasją i wysokim poczuciem estetyki. Profesjonalnie dobrane zabiegi spa – masaże i strefa saun oraz wykwalifikowana kadra to gwarancja spędzenia dobrego czasu w spokoju umysłu z korzyścią dla ciała.

Niesamowity człowiek. Bardzo serdeczny i wczuwający się w potrzeby klienta. Otwarty na wszelkie sugestie. Terminowy.

I to wszystko w bardzo przystępnej cenie.
WWW.RAJASPA.PL to jego dzieło.

Paweł Hałucha
Właścicielka Raja Spa

GorniakPawel.pl

Strona internetowa stworzona dla uznanego i przez wielu uważanego za najskuteczniejszego psychologa i psychoterapeutę w Jaśle.

Strona www dla specjalisty to przedmiot wizerunku, który pokazuje jak traktujemy swoją pracę i ludzi, z którymi współpracujemy. Pan Paweł robi to bardzo dobrze!

Z Panem Piotrem, przy różnych projektach fotograficznych i realizacji stron www, mam przyjemność współpracować od ponad 10 lat. Zarówno realizacja sesji fotograficznych, jak i stron internetowych to pełen profesjonalizm.

Doskonała współpraca, wiedza, poczucie estetyki i wykonanie projektu na czas sprawiają, że mam pełne zaufanie. Nigdy się nie zawiodłem, bardzo polecam.

Paweł Górniak

PubLegenda.pl

Strona internetowa stworzona dla pubu i pizzerii Legenda w Jaśle. Najważniejsza funkcjonalnością strony jest system zamówień online, bez dodatkowych prowizji i opłat dla firm zewnętrznych.
Dzięki prostemu systemowi konfiguracji pizzy, można dowolnie zmieniać jej zawartość, wielkość, grubość ciasta, łączyć wybrane połówki różnej pizzy oraz wymieniać składniki. 
Strona oszczędza czas pracowników na telefonie a jednocześnie pozwala uniknąć błędów oraz umożliwia składanie wielu zamówień w jednym czasie.

Asa-Glass.com

Strona internetowa stworzona dla huty szkła ASA Glass Sp. z o.o., która specjalizuje się w produkcji elementów szklanych wykonanych w całości ręcznie.

CukierniaSadecka.pl

Strona internetowa stworzona dla Cukierni Sądeckiej, mającej swoje siedziby w Starym i Nowym Sączu.
Strona połączona jest ze sklepem internetowym, w którym można zamówić słodycze z wysyłka do domu lub z odbiorem osobistym.

Juna.net.pl

Strona internetowa stworzona dla firmy zajmującej się transportem krajowym i międzynarodowy, sprzedażą kruszyw i materiałów budowlanych. 

Relacjolog.pl

Strona internetowa stworzona dla Pani psycholog, seksuolog, edukator seksualnej i terapeuty w trakcie zaawansowanego szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

ZaufajKorepetytorom.pl

Strona stworzona dla firmy Zaufaj Korepetytorom – miejsca, które powstało z pasji do uczenia dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Pan Piotr to profesjonalista
Strona w 100% wykonana tak jak chcieliśmy, świetny kontakt z klientem, pomocny z każdym problemem, zawsze doradzi i podpowie na co warto zwrócić uwagę. Bardzo polecam usługi Pana Piotra.
 100% zadowolenia i robota wykonana na czas.

Katarzyna Kucharczyk
Właścicielka firmy Trust The Tutors

OfficePlant.pl

Strona internetowa stworzona dla firmy Office Plant – Rośliny do biura, która powstała jako wyspecjalizowana sekcja Ogrodu Łobzów – krakowskiej firmy ogrodniczej z ponad 25-letnim doświadczeniem oraz ugruntowaną pozycją na rynku.

Wloczykije.com.pl

Strona internetowa stworzona dla Niepublicznego przedszkola Włóczykije w Jedliczu.

Szukając pełnego profesjonalizmu – jesteś w najlepszym miejscu. Potrafi doradzić i zawsze ma czas dla klientów.
Polecam gorąco. Strona internetowa działa doskonale i robi furorę…

Łukasz Kłosowski
Właściciel przedszkola Włóczykije

Skatpol-Jaslo.pl

Strona internetowa stworzona dla firmy Skat-Pol, której podstawą działalności jest sprzedaż materiałów budowlanych, termoizolacyjnych, kostki brukowej, granitowej oraz elementy małej architektury.

NFCID.pl

Strona stworzona do promowania i sprzedaży karty NFC ID, której główną zaletą jest dotykowe przekierowanie klienta w miejsce przeznaczone do umieszczenia opinii na profilu Google Maps danej firmy.

KamieniarstwoPiryt.pl

Strona internetowa stworzona dla firmy kamieniarskiej Piryt. Firma Piryt specjalizuje się w pracach kamieniarskich, m.in.: montażu nagrobków, blatów, schodów oraz parapetów z kamienia naturalnego, granitu a także z marmuru.

Polecam firmę Fascinate. Podejście do klienta oraz wykonanie strony internetowej wraz z projektami graficznymi na najwyższym poziomie. Pan Piotr zawsze poświęci swój czas, doradzi i dokładnie wysłucha potrzeb. Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy. Polecam jeszcze raz z całego serca. Kamieniarstwo Piryt.

Paweł Karwat
Właścicielka firmy Kamieniarstwo Piryt 

FundacjaLatawiec.pl

Strona stworzona dla Fundacji Latawiec, działającej na rzecz dzieci, młodzieży i dorosłych niepełnosprawnych, autystycznych i z innymi zaburzeniami rozwoju oraz ich rodzin.

Dobrucowa.pl

Strona internetowa zakładu przetwórstwa mięsnego Dobrucowa.

RDesign.com.pl

Strona internetowa stworzona dla projektantki luksusowych wnętrz, która kompleksowo przeprowadza klientów poprzez cały proces wystroju i aranżacji.
Podstawową działalnością studia są aranżacje wnętrz, celem studia jest stworzenie wnętrz “na miarę marzeń”.

Serdecznie polecam 🙂
Piotr jest sympatyczną i serdeczną osobą, a przy tym niezwykle pomocną i kreatywną. Profesjonalne podejście przez cały okres realizacji projektów. Od samego początku aż do samego końca czułam ogromne wsparcie, zainteresowanie i cierpliwość.
Piotr udzielał wielu cennych wskazówek, słuchał i proponował różne rozwiązania. Oczywiście moje zdanie było priorytetem, dlatego strony są spełnieniem moich oczekiwań i preferencji.
Raz jeszcze polecam 🙂

P.S. Firma Fascinate przygotowywała dla mnie strony:
www.rdotacje.pl
www.rdesign.com.pl

Agnieszka Radoń
Właścicielka firmy RDesign

Sklep internetowy - tworzenie, projektowanie

AlCaponePizzeria.pl

Strona internetowa stworzona dla pizzerii zintegrowana z kompleksowym systemem zamówień.

Wawro-Fraczek.pl

Strona internetowa dla gabinetu stomatologicznego oraz medycyny estetycznej Katarzyny Wawro-Frączek.

Polecam z pełną odpowiedzialnością. Fachowe doradztwo, dobra robota jeśli chodzi zarówno o tworzenie stron internetowych jak i sesji fotograficznych biznesowych 😊😊😊

Katarzyna Wawro-Frączek
Właścicielka gabinetu medycyny estetycznej

 

ArtisHotel.pl

Strona internetowa stworzona dla hotelu i restauracji Artis w Moderówce.

SzymarKominki.pl

Strona internetowa stworzona dla firmy instalującej kominki, ogrzewanie grawitacyjne.

Szymar to również schody i montaż wysokiej jakości elementów z kamienia i marmuru.

SzkolaYamaha.com.pl

Strona internetowa stworzona dla szkoły muzycznej Yamaha w Jaśle, która oferujemy naukę muzyki i gry na instrumentach dla dzieci i dorosłych w każdym wieku.

KarolinaKaleta.com

Strona internetowa stworzona dla Karoliny – młodej i zdolnej artystki, która swoim spojrzeniem maluje wspaniałe wspomnienia ludzi, którzy korzystają z jej usług.

Współpraca z Piotrkiem od wielu lat, jest dla mnie czystą przyjemnością. Piotrek słucha klienta, proponując mu nowe, unikatowe rozwiązania. Każde zmiany na stronie, są wdrażane szybko i profesjonalnie.
Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad realizacją strony internetowej, Fascinate spełni oczekiwania najbardziej wymagających.

Karolina Kaleta

OptyTyll.pl

Strona internetowa stworzona dla salonu optycznego w Jaśle, autoryzowanego przedstawiciela marek Premium takich jak Versace, Emporio Armani, Michale Kors, Ray-Ban, Oakley, Dior, a w krótce także Gucci.

BioGumienny.pl

Sklep internetowy stworzony dla producenta ekologicznej żywności – gospodarstwa Państwa Gumiennych z Podkarpacia.

Sklep zawiera również zintegrowaną stronę internetową, na której możemy poznać historię firmy i filozofię tworzenia czystej i ekologicznej żywności.

RDotacje.pl

Strona internetowa powstała by zapewnić Klientom możliwość uzyskania kompetentnego i profesjonalnego wsparcia w zakresie składania wniosków i rozliczania dofinansowań na rozpoczęcie lub rozwój działalności gospodarczej.

Serdecznie polecam 🙂
Piotr jest sympatyczną i serdeczną osobą, a przy tym niezwykle pomocną i kreatywną. Profesjonalne podejście przez cały okres realizacji projektów. Od samego początku aż do samego końca czułam ogromne wsparcie, zainteresowanie i cierpliwość.
Piotr udzielał wielu cennych wskazówek, słuchał i proponował różne rozwiązania. Oczywiście moje zdanie było priorytetem, dlatego strony są spełnieniem moich oczekiwań i preferencji.
Raz jeszcze polecam 🙂

P.S. Firma Fascinate przygotowywała dla mnie strony:
www.rdotacje.pl
www.rdesign.com.pl

Agnieszka Radoń
Właścicielka firmy RDotacje

RestauracjaKonfitura.pl

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona
dla Restauracji Konfitura w Rzeszowie.

Pełen profesjonalizm, terminowość i świetny kontakt.
Bardzo polecam.

Ireneusz Stachaczyński
Właściciel restauracji Konfitura

Tworzenie sklepu internetowego Krosno

MyVi.pl

Sklep internetowy wraz ze stroną www, stworzone dla dystrybutora luster produkowanych w Polsce.

Jeśli chodzi o współpracę z tą firmą to polecam każdemu nie tylko tutaj, ale również wszystkim, których znam. Pełna profeska na każdej płaszczyźnie!

Pan Piotr to osoba kompetentna, szybka w realizacji, słucha potrzeb swojego klienta, a że, ja należę do tych „zmieniających zdanie na bieżąco” – podołał, dlatego ode mnie zasłużone nawet 100 gwiazdek 🙂

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że jeszcze będę mogła w przyszłości skorzystać z usług FASCINATE.

Malwina Bierówka
Właścicielka firmy MyVi

Trenuje.com.pl

Strona internetowa – platforma dedykowana dla branży fitness, w szczególności dla trenerów personalnych, którzy chcą pokazać swoją pracę od strony profesjonalnej.

Jesteś trenerem personalnym?
To platforma stworzona z myślą o Tobie.

Chcesz skutecznie budować swoją markę?

Działając wspólnie możemy pozyskać dla Ciebie nowych Klientów i sprawić aby Twoja pasja stała się dochodowym biznesem, który wyróżni się na tle konkurencji.

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji!
Porozmawiajmy o rozwoju Twojego biznesu.
Tel: 502 684 406

ZdrowieHolistycznie.pl

Strona internetowa dla certyfikowanej terapeutki Recall Healing, konsultantka ds. terapii Totalnej Biologii Gilberta Renauda, specjalistka do spraw dietetyki i żywienia, certyfikowana przez ISSA, licencjonowanej instruktorki i trenerki kulturystyki i bodybuilding o uprawnieniach międzynarodowych oraz trenerki osobistej – Anety Kamińskiej-Podolskiej.

UWSP.pl

Strona internetowa dla firmy działającej w trzech branżach: motoryzacyjnej, sprzętu serwisu ogrodniczego oraz prania chemicznego i wodnego.

MegaBiuro.com.pl

Strona internetowa stworzona dla biura rachunkowego, które zajmuje się obsługa księgową podmiotów prawnych oraz osób fizycznych.

GoodFoodFit.pl

Strona internetowa dla firmy realizującej katering dietetyczny wraz z możliwością zamawiania on-line posiłków.

Tworzenie sklepu internetowego Jasło

Parisse.pl

Strona internetowa dla producenta spódnic, sukienek, sukni wieczorowych i strojów biznesowych dla kobiet. 

GalkomTECH.pl

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona dla firmy działającej w branży projektowania i wykonywania oprzyrządowania technologicznego, kompleksowej obróbki skrawaniem oraz wykonywaniem konstrukcji spawanych.

Lumall.pl

Strona internetowa dla firmy zajmującej się profesjonalnymi pracami wysokościowymi.

GabinetNovaYa.pl

Strona internetowa wykonana dla gabinetu kosmetycznego w Jaśle.

ZapisanewDrewnie.pl

Strona internetowa dla producenta ksiąg pamiątkowych, podziękowań dla gości oraz artykułów związanych z dniem ślubu. 

Wspaniale zbudowana strona, dokładnie tak jak ją od początku zaplanowaliśmy, świetny kontakt i współpraca. Gorąco polecam wszystkim, którzy dokładnie wiedzą czego chcą jak również tym którzy nie mają do końca pomysłu na zbudowanie strony. Świetne doradztwo!

Joanna Dąbrowska
CEO marki Zapisane w Drewnie

Krol-Drew.pl

Strona internetowa dla producenta wałków do ciasta i nóg do mebli z litego drewna bukowego.

Uninox.pl

Strona internetowa dla producenta specjalistycznych urządzeń i realizatora usług dla branży przetwórstwa owoców i warzyw.

DolinaTrzechStawow.pl

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona dla kompleksu restauracyjnego wraz z miejscami noclegowymi Dolina Trzech Stawów.

Polecam z całego serca!
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy jaką prowadzimy od dłuższego czasu.
Pełna profeska 🤗🤗🤗

Karolina Rzońca
Managerka Restauracji Dolina Trzech Stawów

Stalron.pl

Strona internetowa stworzona dla firmy STALRON, która specjalizuje się w produkcji sprzętu magazynowego, środków transportu wewnętrznego oraz wyposażenia warsztatowego.

Nieruchomosci-Jaslo.pl

Strona internetowa stworzona dla specjalizującej się w branży obrotu nieruchomościami oraz pośrednictwem kredytowym w zakresie pozyskiwania środków finansowych na zakup nieruchomości w oparciu o aktualną ofertę banków.

Ga-Betka.pl

Strona internetowa stworzona dla
firmy Ga-betka, producenta ubiorów komunijnych.

Pierozek.pl

Strona internetowa stworzona dla producenta i eksportera najwyższej jakości wyrobów garmażeryjnych.

uZofii.pl

Strona internetowa stworzona dla
Restauracji Słodko-Słono u Zofii w Jaśle.

Polecam firmę Fascinate za profesjonalne podejście do klienta, wiele ciekawych pomysłów, bardzo dobry kontakt i szybką realizację. Dzięki Panu Piotrowi możemy dziś pochwalić się piękną, przyciągającą uwagę klientów stroną internetową. Dziękujemy.

Justyna Kosiba
Właścicielka restauracji u Zofii

SwojskieZacisze.pl

Strona internetowa stworzona dla restauracji i kompleksu hotelowego.

LaSonrisa.pl

Strona internetowa stworzona dla szkoły języka hiszpańskiego działającej w Jaśle i w Dębicy.

Firma Fascinate wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem. Pan Piotr traktuje klienta bardzo indywidualnie, fachowo i konkretnie. Z samego wykonania strony internetowej jestem bardzo zadowolona. Dodatkowo Pan Piotr błyskawicznie reaguje na jakiekolwiek zmiany czy aktualizacje. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!

Aleksandra Kęsik
Właścicielka szkoły języka hiszpańskiego La Sonrisa

PromessaUbezpieczenia.pl

Strona internetowa stworzona dla
Agencji Ubezpieczeniowej  Promessa z Jasła.

Współpraca to czysta przyjemność!
Są bardzo cierpliwi i chętnie słuchają uwag klientów.
Pełen profesjonalizm!
Serdecznie polecam!

Dominika Żółtek
Managerka firmy Promessa

Magnus-Opakowania.pl

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona dla firmy Magnus Sp. z o.o., wiodącego producent wysokiej jakości opakowań z tektury falistej oraz litej na terenie Polski południowo-wschodniej.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Fascinate. Strona wykonana zgodnie z moimi oczekiwaniami. Wszystkie zgłaszane prośby o aktualizacje na stronie wykonywane bardzo szybko. Bezproblemowy kontakt i szybko wykonane zalecenie. Polecam.

Katarzyna Kuśnierczyk
Prezes firmy Magnus

Klimatyzacja365.pl

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona dla firmy rodzinnej, założonej w roku 1989, zajmująca się serwisem urządzeń chłodniczych oraz instalacją klimatyzacji.

Strona wykonana dla mnie przez Fascinate okazała się lepszą od moich wyobrażeń. Profesjonalna, przejrzysta a teraz aktualizowana na bieżąco i jeszcze fajny projekt wizytówki zrobili. Polecam w 100%

Marcin Wojnarowicz
Właściciel firmy Klimatyzacja 365

Labro-Haft.pl

Strona internetowa stworzona dla firmy Labro-Haft, zajmującej się profesjonalnym personalizowaniem ubrań oraz rzeczy z dowolnego materiału za pomocą haftu komputerowego.

Polecam firmę fascinate.pl.
Super podejście do klienta, pełen profesjonalizm.
Rewelacyjne pomysły.
Współpraca na 5+

Monika Głód
Właścicielka firmy Labro-Haft

Trowal.pl

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona dla firmy Trowal, zajmującej się obróbką wibrościerną, myciem i odtłuszczaniem oraz dystrybucją produktów czyszcząco-penetrujących dla przemysłu, na terenie całego kraju.

Firma Fascinate wykonała dla mnie stronę internetową, z której jestem bardzo zadowolony. Dużym atutem Fascinate jest bardzo szybki i sprawny kontakt, możliwość wsparcia i reakcji na pojawiające się zmiany. Biorąc pod uwagę to co powyżej, zdecydowałem się również zakupić w Fascinate sklep internetowy. Serdecznie polecam 🙂

Paweł Sokołowski
Właściciel firmy Trowal

Strona www zaprojektowana dla Kancelarii Adwokackiej ATS mającej siedzibę w Jaśle i Krośnie.

AdwokatSkrzypek.pl

Strona internetowa zrealizowana dla Kancelarii Adwokackiej ATS, która powstała w 2008 roku i świadczyła usługi na rzecz podmiotów indywidualnych jak również dla firm.

Moto-Expert.com.pl

Strona internetowa stworzona dla Biegłego sądowego i skarbowego oraz rzeczoznawcy – Krzysztofa Żółtka.

OpaMebel.pl

Strona internetowa stworzona dla firmy OPA Mebel – jednego z wiodących producentów mebli kuchennych, mebli jubilerskich, szaf wnękowych na terenie Polski południowo-wschodniej.

Rekomenduję współpracę z firmą Fascinate, projektującą naszą stronę internetową opamebel.pl. Działania były prowadzone kompleksowo – Piotr wykonał dla nas zdjęcia marketingowe a także wdrążył określone działania, aby strona była skuteczna (dobór właściwych treści na stronę i dobór zdjęć z realizacji naszych prac).Piotr prowadził z nami dialog, co znaczy, że brał pod uwagę wszystkie nasze wytyczne i potrzeby. Jesteśmy zadowoleni z efektu końcowego. Nasza strona wygląda bardzo dobrze, wyświetla się także na urządzeniach mobilnych. Doświadczenie, kreatywność i ambicja wyróżnia firmę Fascinate. Polecam.

Tomasz Opałka
Właściciel firmy Opa Mebel

PiotrZurek.pl

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona dla podróżnika oraz fotografa.

AutoMalop.pl

Strona internetowa stworzona w formie portalu informacyjnego dla Automobilklubu Małopolskiego w Krośnie.

Profil-Bud.com.pl

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona dla firmy Profil-Bud, która zajmuje się dystrybucją stolarki okiennej i drzwiowej na terenie Jasła i okolic jak również dla inwestorów z całej Polski.

Praca wykonana przy stworzeniu strony internetowej przerosła moje oczekiwania. Całość pracy nad nią przełożyła się na funkcjonowanie i wizerunek mojego biznesu. Szerokie grono kontrahentów tylko z tego korzysta, przygotowując się do kupna, ogląda i wybiera materiały, co skraca czas na realizację finalnego zamówienia. Polecam FASCINATE jako godnego zaufania partnera.

Łukasz Styczyński
Manager firmy Profil-Bud

Pasja rodzi profesjonalizm
Referencje

Fascinate.pl to projektowanie i realizacja strony www, sklepu internetowego, kampanii marketingowej.
Optymalizujemy strony pod kątem SEO.
Skutecznie pozycjonujemy strony www i sklepy internetowe
.

Kontakt

Obserwuj nas na social mediach

© fascinate. All Rights Reserved.