Portfolio
Zrealizowane strony www
i sklepy internetowe

Monar.com.pl

Strona internetowa stworzona dla Ośrodka Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Dębowcu – stacjonarnej placówki lecznicza Stowarzyszenia MONAR, mającego duże zasługi w upowszechnianiu problemu społecznego, jakim jest narkomania.
MONAR to realna pomoc osobom z uzależnieniami.

Monar strona www Jasło
Grinea strona www

Grinea.eu

Strona internetowa stworzona dla firmy, która od 1976 roku działa w sektorze budownictwa elektroenergetycznego w Polsce i na świecie.

PrecisDENT.pl

Strona internetowa stworzona dla Centrum Implantologii, które specjalizuje się w nowoczesnej stomatologii i implantach zębowych oraz metamorfozach uśmiechu, w tym bondingu.

Paryzanka.com

Strona internetowa stworzona dla Domu Wczasowego w Poroninie – Idealnym miejscu na wypoczynek z widokiem na Giewont.

BeataFurmanek.pl

Strona internetowa stworzona dla dziewczyny, której pasją jest fotografia.

Współpraca z Piotrkiem to czysta przyjemność. Szybka ale też i rzetelna współpraca.
Piotrek to osoba, która bazując na swoim doświadczeniu tworzy piękne ale też i praktyczne strony internetowe.
Z całego serca polecam! 🙂

Beata Furmanek

Salon-Win.pl

Strona internetowa stworzona dla pierwszego Wine Bar w Jaśle.
To unikalne miejsce spotkań na mapie Jasła, w którym oprócz niezwykle szerokiego wyboru win z najlepszych winnic z całego świata posmakujemy również wykwintnej kuchni. Lokal dysponuje także miejscami hotelowymi w stylu butikowym, salą konferencyjną o przepięknym ogrodem.

Efektywna współpraca, pełna konsekwencji i spełniania oczekiwań. Duża elastyczność i wsłuchanie się w potrzeby. Gorąco polecam!

Małgorzata Więch-Kettele
Właścicielka Restauracji i Hotelu Salon Win

Asa-Glass.com

Strona internetowa stworzona dla huty szkła ASA Glass Sp. z o.o., która specjalizuje się w produkcji elementów szklanych wykonanych w całości ręcznie.

Relacjolog.pl

Strona internetowa stworzona dla Pani psycholog, seksuolog, edukator seksualnej i terapeuty w trakcie zaawansowanego szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

ZaufajKorepetytorom.pl

Strona stworzona dla firmy Zaufaj Korepetytorom – miejsca, które powstało z pasji do uczenia dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Pan Piotr to profesjonalista
Strona w 100% wykonana tak jak chcieliśmy, świetny kontakt z klientem, pomocny z każdym problemem, zawsze doradzi i podpowie na co warto zwrócić uwagę. Bardzo polecam usługi Pana Piotra.
 100% zadowolenia i robota wykonana na czas.

Katarzyna Kucharczyk
Właścicielka firmy Trust The Tutors

OfficePlant.pl

Strona internetowa stworzona dla firmy Office Plant – Rośliny do biura, która powstała jako wyspecjalizowana sekcja Ogrodu Łobzów – krakowskiej firmy ogrodniczej z ponad 25-letnim doświadczeniem oraz ugruntowaną pozycją na rynku.

Wloczykije.com.pl

Strona internetowa stworzona dla Niepublicznego przedszkola Włóczykije w Jedliczu.

Szukając pełnego profesjonalizmu – jesteś w najlepszym miejscu. Potrafi doradzić i zawsze ma czas dla klientów.
Polecam gorąco. Strona internetowa działa doskonale i robi furorę…

Łukasz Kłosowski
Właściciel przedszkola Włóczykije

Skatpol-Jaslo.pl

Strona internetowa stworzona dla firmy Skat-Pol, której podstawą działalności jest sprzedaż materiałów budowlanych, termoizolacyjnych, kostki brukowej, granitowej oraz elementy małej architektury.

NFCID.pl

Strona stworzona do promowania i sprzedaży karty NFC ID, której główną zaletą jest dotykowe przekierowanie klienta w miejsce przeznaczone do umieszczenia opinii na profilu Google Maps danej firmy.

KamieniarstwoPiryt.pl

Strona internetowa stworzona dla firmy kamieniarskiej Piryt. Firma Piryt specjalizuje się w pracach kamieniarskich, m.in.: montażu nagrobków, blatów, schodów oraz parapetów z kamienia naturalnego, granitu a także z marmuru.

Polecam firmę Fascinate. Podejście do klienta oraz wykonanie strony internetowej wraz z projektami graficznymi na najwyższym poziomie. Pan Piotr zawsze poświęci swój czas, doradzi i dokładnie wysłucha potrzeb. Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy. Polecam jeszcze raz z całego serca. Kamieniarstwo Piryt.

Paweł Karwat
Właścicielka firmy Kamieniarstwo Piryt 

FundacjaLatawiec.pl

Strona stworzona dla Fundacji Latawiec, działającej na rzecz dzieci, młodzieży i dorosłych niepełnosprawnych, autystycznych i z innymi zaburzeniami rozwoju oraz ich rodzin.

Dobrucowa.pl

Strona internetowa zakładu przetwórstwa mięsnego Dobrucowa.

RDesign.com.pl

Strona internetowa stworzona dla projektantki luksusowych wnętrz, która kompleksowo przeprowadza klientów poprzez cały proces wystroju i aranżacji.
Podstawową działalnością studia są aranżacje wnętrz, celem studia jest stworzenie wnętrz “na miarę marzeń”.

Serdecznie polecam 🙂
Piotr jest sympatyczną i serdeczną osobą, a przy tym niezwykle pomocną i kreatywną. Profesjonalne podejście przez cały okres realizacji projektów. Od samego początku aż do samego końca czułam ogromne wsparcie, zainteresowanie i cierpliwość.
Piotr udzielał wielu cennych wskazówek, słuchał i proponował różne rozwiązania. Oczywiście moje zdanie było priorytetem, dlatego strony są spełnieniem moich oczekiwań i preferencji.
Raz jeszcze polecam 🙂

P.S. Firma Fascinate przygotowywała dla mnie strony:
www.rdotacje.pl
www.rdesign.com.pl

Agnieszka Radoń
Właścicielka firmy RDesign

Sklep internetowy - tworzenie, projektowanie

AlCaponePizzeria.pl

Strona internetowa stworzona dla pizzerii zintegrowana z kompleksowym systemem zamówień.

Wawro-Fraczek.pl

Strona internetowa dla gabinetu stomatologicznego oraz medycyny estetycznej Katarzyny Wawro-Frączek.

Polecam z pełną odpowiedzialnością. Fachowe doradztwo, dobra robota jeśli chodzi zarówno o tworzenie stron internetowych jak i sesji fotograficznych biznesowych 😊😊😊

Katarzyna Wawro-Frączek
Właścicielka gabinetu medycyny estetycznej

 

ArtisHotel.pl

Strona internetowa stworzona dla hotelu i restauracji Artis w Moderówce.

SzymarKominki.pl

Strona internetowa stworzona dla firmy instalującej kominki, ogrzewanie grawitacyjne.

Szymar to również schody i montaż wysokiej jakości elementów z kamienia i marmuru.

SzkolaYamaha.com.pl

Strona internetowa stworzona dla szkoły muzycznej Yamaha w Jaśle, która oferujemy naukę muzyki i gry na instrumentach dla dzieci i dorosłych w każdym wieku.

KarolinaKaleta.com

Strona internetowa stworzona dla Karoliny – młodej i zdolnej artystki, która swoim spojrzeniem maluje wspaniałe wspomnienia ludzi, którzy korzystają z jej usług.

Współpraca z Piotrkiem od wielu lat, jest dla mnie czystą przyjemnością. Piotrek słucha klienta, proponując mu nowe, unikatowe rozwiązania. Każde zmiany na stronie, są wdrażane szybko i profesjonalnie.
Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad realizacją strony internetowej, Fascinate spełni oczekiwania najbardziej wymagających.

Karolina Kaleta

OptyTyll.pl

Strona internetowa stworzona dla salonu optycznego w Jaśle, autoryzowanego przedstawiciela marek Premium takich jak Versace, Emporio Armani, Michale Kors, Ray-Ban, Oakley, Dior, a w krótce także Gucci.

BioGumienny.pl

Sklep internetowy stworzony dla producenta ekologicznej żywności – gospodarstwa Państwa Gumiennych z Podkarpacia.

Sklep zawiera również zintegrowaną stronę internetową, na której możemy poznać historię firmy i filozofię tworzenia czystej i ekologicznej żywności.

RDotacje.pl

Strona internetowa powstała by zapewnić Klientom możliwość uzyskania kompetentnego i profesjonalnego wsparcia w zakresie składania wniosków i rozliczania dofinansowań na rozpoczęcie lub rozwój działalności gospodarczej.

Serdecznie polecam 🙂
Piotr jest sympatyczną i serdeczną osobą, a przy tym niezwykle pomocną i kreatywną. Profesjonalne podejście przez cały okres realizacji projektów. Od samego początku aż do samego końca czułam ogromne wsparcie, zainteresowanie i cierpliwość.
Piotr udzielał wielu cennych wskazówek, słuchał i proponował różne rozwiązania. Oczywiście moje zdanie było priorytetem, dlatego strony są spełnieniem moich oczekiwań i preferencji.
Raz jeszcze polecam 🙂

P.S. Firma Fascinate przygotowywała dla mnie strony:
www.rdotacje.pl
www.rdesign.com.pl

Agnieszka Radoń
Właścicielka firmy RDotacje

RestauracjaKonfitura.pl

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona
dla Restauracji Konfitura w Rzeszowie.

Pełen profesjonalizm, terminowość i świetny kontakt.
Bardzo polecam.

Ireneusz Stachaczyński
Właściciel restauracji Konfitura

Tworzenie sklepu internetowego Krosno

MyVi.pl

Sklep internetowy wraz ze stroną www, stworzone dla dystrybutora luster produkowanych w Polsce.

Jeśli chodzi o współpracę z tą firmą to polecam każdemu nie tylko tutaj, ale również wszystkim, których znam. Pełna profeska na każdej płaszczyźnie!

Pan Piotr to osoba kompetentna, szybka w realizacji, słucha potrzeb swojego klienta, a że, ja należę do tych „zmieniających zdanie na bieżąco” – podołał, dlatego ode mnie zasłużone nawet 100 gwiazdek 🙂

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że jeszcze będę mogła w przyszłości skorzystać z usług FASCINATE.

Malwina Bierówka
Właścicielka firmy MyVi

Trenuje.com.pl

Strona internetowa – platforma dedykowana dla branży fitness, w szczególności dla trenerów personalnych, którzy chcą pokazać swoją pracę od strony profesjonalnej.

Jesteś trenerem personalnym?
To platforma stworzona z myślą o Tobie.

Chcesz skutecznie budować swoją markę?

Działając wspólnie możemy pozyskać dla Ciebie nowych Klientów i sprawić aby Twoja pasja stała się dochodowym biznesem, który wyróżni się na tle konkurencji.

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji!
Porozmawiajmy o rozwoju Twojego biznesu.
Tel: 502 684 406

ZdrowieHolistycznie.pl

Strona internetowa dla certyfikowanej terapeutki Recall Healing, konsultantka ds. terapii Totalnej Biologii Gilberta Renauda, specjalistka do spraw dietetyki i żywienia, certyfikowana przez ISSA, licencjonowanej instruktorki i trenerki kulturystyki i bodybuilding o uprawnieniach międzynarodowych oraz trenerki osobistej – Anety Kamińskiej-Podolskiej.

UWSP.pl

Strona internetowa dla firmy działającej w trzech branżach: motoryzacyjnej, sprzętu serwisu ogrodniczego oraz prania chemicznego i wodnego.

MegaBiuro.com.pl

Strona internetowa stworzona dla biura rachunkowego, które zajmuje się obsługa księgową podmiotów prawnych oraz osób fizycznych.

GoodFoodFit.pl

Strona internetowa dla firmy realizującej katering dietetyczny wraz z możliwością zamawiania on-line posiłków.

Tworzenie sklepu internetowego Jasło

Parisse.pl

Strona internetowa dla producenta spódnic, sukienek, sukni wieczorowych i strojów biznesowych dla kobiet. 

Foto-Animacja.pl

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona dla firmy działającej w branży eventowej.

Bardzo polecam każdemu Pana Piotra Żurka. Profesjonalnie podchodzi do tematu, zawsze jest miły i mający czas na odebranie telefonu od marudzących klientów takich jak JA 🙂
Obsługa na najwyższym poziomie, terminowość i zgodność z zamówieniami. Współpraca z Panem Piotrem przebiega wzorowo, każde podjęte zadanie wykonuje sumiennie i profesjonalnie.
Śmiało korzystajcie z Jego usług!!!
Pozdrawiam.

Marzena Przewoźnik
Właścicielka firmy Foto-Animacja

Lumall.pl

Strona internetowa dla firmy zajmującej się profesjonalnymi pracami wysokościowymi.

GabinetNovaYa.pl

Strona internetowa wykonana dla gabinetu kosmetycznego w Jaśle.

ZapisanewDrewnie.pl

Strona internetowa dla producenta ksiąg pamiątkowych, podziękowań dla gości oraz artykułów związanych z dniem ślubu. 

Wspaniale zbudowana strona, dokładnie tak jak ją od początku zaplanowaliśmy, świetny kontakt i współpraca. Gorąco polecam wszystkim, którzy dokładnie wiedzą czego chcą jak również tym którzy nie mają do końca pomysłu na zbudowanie strony. Świetne doradztwo!

Joanna Dąbrowska
CEO marki Zapisane w Drewnie

Krol-Drew.pl

Strona internetowa dla producenta wałków do ciasta i nóg do mebli z litego drewna bukowego.

Uninox.pl

Strona internetowa dla producenta specjalistycznych urządzeń i realizatora usług dla branży przetwórstwa owoców i warzyw.

DolinaTrzechStawow.pl

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona dla kompleksu restauracyjnego wraz z miejscami noclegowymi Dolina Trzech Stawów.

Polecam z całego serca!
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy jaką prowadzimy od dłuższego czasu.
Pełna profeska 🤗🤗🤗

Karolina Rzońca
Managerka Restauracji Dolina Trzech Stawów

Stalron.pl

Strona internetowa stworzona dla firmy STALRON, która specjalizuje się w produkcji sprzętu magazynowego, środków transportu wewnętrznego oraz wyposażenia warsztatowego.

Nieruchomosci-Jaslo.pl

Strona internetowa stworzona dla specjalizującej się w branży obrotu nieruchomościami oraz pośrednictwem kredytowym w zakresie pozyskiwania środków finansowych na zakup nieruchomości w oparciu o aktualną ofertę banków.

Ga-Betka.pl

Strona internetowa stworzona dla
firmy Ga-betka, producenta ubiorów komunijnych.

Pierozek.pl

Strona internetowa stworzona dla producenta i eksportera najwyższej jakości wyrobów garmażeryjnych.

uZofii.pl

Strona internetowa stworzona dla
Restauracji Słodko-Słono u Zofii w Jaśle.

Polecam firmę Fascinate za profesjonalne podejście do klienta, wiele ciekawych pomysłów, bardzo dobry kontakt i szybką realizację. Dzięki Panu Piotrowi możemy dziś pochwalić się piękną, przyciągającą uwagę klientów stroną internetową. Dziękujemy.

Justyna Kosiba
Właścicielka restauracji u Zofii

SwojskieZacisze.pl

Strona internetowa stworzona dla restauracji i kompleksu hotelowego.

LaSonrisa.pl

Strona internetowa stworzona dla szkoły języka hiszpańskiego działającej w Jaśle i w Dębicy.

Firma Fascinate wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem. Pan Piotr traktuje klienta bardzo indywidualnie, fachowo i konkretnie. Z samego wykonania strony internetowej jestem bardzo zadowolona. Dodatkowo Pan Piotr błyskawicznie reaguje na jakiekolwiek zmiany czy aktualizacje. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!

Aleksandra Kęsik
Właścicielka szkoły języka hiszpańskiego La Sonrisa

PromessaUbezpieczenia.pl

Strona internetowa stworzona dla
Agencji Ubezpieczeniowej  Promessa z Jasła.

Współpraca to czysta przyjemność!
Są bardzo cierpliwi i chętnie słuchają uwag klientów.
Pełen profesjonalizm!
Serdecznie polecam!

Dominika Żółtek
Managerka firmy Promessa

Magnus-Opakowania.pl

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona dla firmy Magnus Sp. z o.o., wiodącego producent wysokiej jakości opakowań z tektury falistej oraz litej na terenie Polski południowo-wschodniej.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Fascinate. Strona wykonana zgodnie z moimi oczekiwaniami. Wszystkie zgłaszane prośby o aktualizacje na stronie wykonywane bardzo szybko. Bezproblemowy kontakt i szybko wykonane zalecenie. Polecam.

Katarzyna Kuśnierczyk
Prezes firmy Magnus

Klimatyzacja365.pl

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona dla firmy rodzinnej, założonej w roku 1989, zajmująca się serwisem urządzeń chłodniczych oraz instalacją klimatyzacji.

Strona wykonana dla mnie przez Fascinate okazała się lepszą od moich wyobrażeń. Profesjonalna, przejrzysta a teraz aktualizowana na bieżąco i jeszcze fajny projekt wizytówki zrobili. Polecam w 100%

Marcin Wojnarowicz
Właściciel firmy Klimatyzacja 365

Labro-Haft.pl

Strona internetowa stworzona dla firmy Labro-Haft, zajmującej się profesjonalnym personalizowaniem ubrań oraz rzeczy z dowolnego materiału za pomocą haftu komputerowego.

Polecam firmę fascinate.pl.
Super podejście do klienta, pełen profesjonalizm.
Rewelacyjne pomysły.
Współpraca na 5+

Monika Głód
Właścicielka firmy Labro-Haft

Trowal.pl

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona dla firmy Trowal, zajmującej się obróbką wibrościerną, myciem i odtłuszczaniem oraz dystrybucją produktów czyszcząco-penetrujących dla przemysłu, na terenie całego kraju.

Firma Fascinate wykonała dla mnie stronę internetową, z której jestem bardzo zadowolony. Dużym atutem Fascinate jest bardzo szybki i sprawny kontakt, możliwość wsparcia i reakcji na pojawiające się zmiany. Biorąc pod uwagę to co powyżej, zdecydowałem się również zakupić w Fascinate sklep internetowy. Serdecznie polecam 🙂

Paweł Sokołowski
Właściciel firmy Trowal

Strona www zaprojektowana dla Kancelarii Adwokackiej ATS mającej siedzibę w Jaśle i Krośnie.

AdwokatSkrzypek.pl

Strona internetowa zrealizowana dla Kancelarii Adwokackiej ATS, która powstała w 2008 roku i świadczyła usługi na rzecz podmiotów indywidualnych jak również dla firm.

Moto-Expert.com.pl

Strona internetowa stworzona dla Biegłego sądowego i skarbowego oraz rzeczoznawcy – Krzysztofa Żółtka.

OpaMebel.pl

Strona internetowa stworzona dla firmy OPA Mebel – jednego z wiodących producentów mebli kuchennych, mebli jubilerskich, szaf wnękowych na terenie Polski południowo-wschodniej.

Rekomenduję współpracę z firmą Fascinate, projektującą naszą stronę internetową opamebel.pl. Działania były prowadzone kompleksowo – Piotr wykonał dla nas zdjęcia marketingowe a także wdrążył określone działania, aby strona była skuteczna (dobór właściwych treści na stronę i dobór zdjęć z realizacji naszych prac).Piotr prowadził z nami dialog, co znaczy, że brał pod uwagę wszystkie nasze wytyczne i potrzeby. Jesteśmy zadowoleni z efektu końcowego. Nasza strona wygląda bardzo dobrze, wyświetla się także na urządzeniach mobilnych. Doświadczenie, kreatywność i ambicja wyróżnia firmę Fascinate. Polecam.

Tomasz Opałka
Właściciel firmy Opa Mebel

PiotrZurek.pl

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona dla podróżnika oraz fotografa.

AutoMalop.pl

Strona internetowa stworzona w formie portalu informacyjnego dla Automobilklubu Małopolskiego w Krośnie.

Profil-Bud.com.pl

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona dla firmy Profil-Bud, która zajmuje się dystrybucją stolarki okiennej i drzwiowej na terenie Jasła i okolic jak również dla inwestorów z całej Polski.

Praca wykonana przy stworzeniu strony internetowej przerosła moje oczekiwania. Całość pracy nad nią przełożyła się na funkcjonowanie i wizerunek mojego biznesu. Szerokie grono kontrahentów tylko z tego korzysta, przygotowując się do kupna, ogląda i wybiera materiały, co skraca czas na realizację finalnego zamówienia. Polecam FASCINATE jako godnego zaufania partnera.

Łukasz Styczyński
Manager firmy Profil-Bud

Pasja rodzi profesjonalizm
Referencje

Fascinate.pl to projektowanie i realizacja strony www, sklepu internetowego, kampanii marketingowej.
Optymalizujemy strony pod kątem SEO.
Skutecznie pozycjonujemy strony www i sklepy internetowe
.

Kontakt

Obserwuj nas na social mediach

© fascinate. All Rights Reserved.