PROFESJONALNA STRONA BIZNESU

Oszczędność czasu pracowników

Prawidłowo zrobiona strona internetowa ma bardzo istotny cel. Jest nim przedstawienie pełnej oferty przyszłemu Klientowi w taki sposób, aby ten, siedząc w domu, przy kawie, był w stanie otrzymać maksymalnie dużo niezbędnych informacji pozwalających podjąć decyzję o współpracy już na etapie oglądania strony internetowej firmy.

Zamieszczenie na stronie internetowej wzorników materiałów, palety kolorów czy faktur tkanin to realnie zaoszczędzony czas pracowników firmy. Właściwe zaprojektowanie strony, zakładek i odnośników pozwolą Klientowi poznać szczegółową ofertę firmy
i zdecydować o skorzystaniu z jej usług czy zakupie produktów jeszcze zanim odwiedzi siedzibę czy sklep.

PROFESJONALNA STRONA BIZNESU

Wizytówka firmy

Dobrze zaprojektowana i wykonana strona internetowa firmy to najskuteczniejsza wizytówka. Jeśli zawrzemy na niej pełne dane dotyczące działalności firmy, krótką historię i misję, pokażemy Klientowi, że traktujemy go bardzo poważnie. Zaufanie ze strony Klienta z pewnością będzie początkiem świetnej współpracy.

Pełne dane adresowe, mail, aktualny telefon, nr konta czy link odsyłający do nawigacji jest sporym uproszczeniem w kontakcie i szybkim dotarciu do odpowiedniego działu czy siedziby firmy.

PROFESJONALNA STRONA BIZNESU

Miejsce na pozytywne opinie

Pozytywne opinie o firmie są dziś najcenniejszym towarem. Świadczą o jej właściwym zarządzaniu i dobrze wykonywanych
zadaniach przez rzetelnych pracowników. To właśnie dzięki pozytywnym opiniom, kolejni Klienci w znacznym stopniu nabierają
zaufania do danej marki czy produktu, a w rezultacie do firmy.

Strona internetowa to miejsce, gdzie takie opinie powinny znaleźć się szczególne miejsce. Klient już na etapie zapoznawania
się z firmą powinien czuć, że jest w miejscu, które zostało sprawdzone przez innych, jest bardzo dobrze odbierane i polecane!

PROFESJONALNA STRONA BIZNESU

Tworzenie treści na bieżąco

Nic tak nie buduje pozycji firmy w najpopularniejszej obecnie w Polsce wyszukiwarce Google, tym samym – nic tak dobrze nie przekłada się na sprzedaż w świecie realnym, jak systematyczne tworzenie unikalnych treści. Teksty o nowych produktach, aktualnych realizacjach czy wykonywanych zleceniach, bardzo skutecznie i szybko indeksują strony w wyszukiwarce.

Pozycja lidera w Google najlepiej podnosi statystyki odwiedzin strony internetowej firmy i zawsze ma bezpośredni wpływ na sprzedaż i postrzeganie firmy w świecie rzeczywistym.

PROFESJONALNA STRONA BIZNESU

Media społecznościowe

Dzisiejszy świat w znacznej części przeniósł się do wirtualnej rzeczywistości. Tam żyjemy, rozmawiamy ze znajomymi, tam też coraz częściej podejmujemy decyzję o zakupach. Dobrze zbudowana strona internetowa firmy, czytelna i przejrzysta, spięta z najważniejszymi portalami społecznościowymi, jak Facebook czy Instagram to najlepszy sposób na budowanie pozytywnego wizerunku firmy w sieci.

Relacje z prac, zdjęcia nowych produktów pokazywane na bieżąco, pozwalają na zdobywanie nowych Klientów pośród tych, którzy polubili już profil firmy na Facebook-u czy Instagram-ie, a w przyszłości także ich znajomych.

Portfolio
Najnowsze projekty
Gotowi do działania?
Jesteśmy w kontakcie!
Zadzwoń - Napisz

502 684 406

poczta@fascinate.pl
Kowalowy 21, 38-200 Jasło

  Fascinate.pl to projektowanie i realizacja strony www, sklepu internetowego, kampanii marketingowej.
  Optymalizujemy strony pod kątem SEO.
  Skutecznie pozycjonujemy strony www i sklepy internetowe
  .

  Kontakt

  Obserwuj nas na social mediach

  © fascinate. All Rights Reserved.