fascinate

SEO

TREŚCI TWORZONE Z PASJĄ​

Twój biznes na najlepszej pozycji!

Czas wyszukiwania

Im wyżej znajduje się Twoja strona w wyszukiwarce, tym szybciej pozyskasz klientów na swoje produkty.

Treść

Odpowiednio doprecyzowana treść i właściwie dobrane słowa kluczowe to gwarancja wydajniejszego działania algorytmu wyszukiwarek.

Czytelność przekazu

Zrozumiale i właściwie napisane treści będą precyzyjnie pozycjonować stronę przez roboty wyszukiwarek.

Systematyczność

Kluczem do właściwej pozycji strony w wyszukiwarkach, jest tworzenie oraz publikowanie unikalnych treści. Najlepsze wyniki osiągamy publikując materiały w regularnych odstępach czasu.

Media społecznościowe

Pozycja Twojego biznesu, to także rozpoznawalność w mediach społecznościowych. Dziś tworzymy przyszłość, która pozwoli na zaistnienie firmy w grupach osób zainteresowanych tematem.

Kto i dlaczego potrzebuje pozycjonowania strony i wpisów w social mediach?

Czy pozycjonowanie przydaje się zwykłym posiadaczom stron WWW,
czy ogranicza się tylko do konkretnych branż i prężnie działających biznesów?

Wreszcie – po co inwestować we wpisy w mediach społecznościowych?

Czy wysoka pozycja strony w wyszukiwarce nie wystarczy?

POZYCJONOWANIE STRONY INTERNETOWEJ

Komu to potrzebne?

Potrzeba pozycjonowania jest wspólna dla każdego posiadacza strony WWW, niezależnie od branży, a tym bardziej od aktualnej rozpoznawalności danej marki. Lepsza widoczność w wynikach wyszukiwania przyda się zarówno małemu, raczkującemu start-upowi czy lokalnemu salonowi fryzjerskiemu, jak i potężnej firmie z oddziałami w kilku miastach Polski. Mało tego: to właśnie biznesy, które nie odniosły jeszcze spektakularnego sukcesu i dopiero potrzebują promocji, najbardziej skorzystają na takich działaniach.

PASJA RODZI PROFESJONALIZM

Jak pozycjonowanie wpływa na rozwój biznesu?

Bycie w czołówce wyników w wyszukiwarce Google sprawi, że potencjalni klienci szybciej znajdą Twoją stronę. W dzisiejszych czasach dobrze wypozycjonowana strona WWW zadziała lepiej od tradycyjnej reklamy – to doskonały, a przy tym całkiem tani sposób na pokonanie konkurencji. Lepsza widoczność od razu podnosi prestiż i wiarygodność oraz buduje rozpoznawalność marki. Większy zasięg, oczywiście przy założeniu, że na stronie znajdą się wartościowe i unikalne treści, przełoży się na większą liczbę klientów, a w dalszej perspektywie na wyższe dochody.

PROFESJIONALIZM RODZI JAKOŚĆ

Co wpływa na pozycję serwisu
w wyszukiwarce?

Mówiąc krótko – firmowa strona WWW ma szansę zostać Twoją najlepszą i najskuteczniejszą wizytówką. Za jej pośrednictwem można poinformować szeroką rzeszę ludzi o szczegółach oferty, podsunąć potrzebne dane teleadresowe czy zbudować wizerunek eksperta w danej branży. Szkopuł w tym, żeby treści zamieszczone na witrynie dotarły do jak największej liczby osób. Pozycjonowanie to szybka droga do zgromadzenia szerszego audytorium.

JAKOŚC TO LUKSUS

Google to nie wszystko!

Oprócz tradycyjnego pozycjonowania, czyli podbijania pozycji firmowej strony w wyszukiwarce, warto zadbać także o jednoczesną kampanię w social mediach. W końcu to tam spędzamy znaczną część wolnego czasu, rozmawiając ze znajomymi, przesiadując na grupach tematycznych, a wreszcie podejmując zakupowe decyzje. Działania w mediach społecznościowych, szczególnie na Facebooku, stanowią alternatywną metodę dotarcia do grupy docelowej. Potencjalni klienci scrollują niekończący się sznur postów nawet po kilka godzin dziennie. Dobrze by było, gdyby wśród przyswajanych w ten sposób informacji znalazł się także przekaz o Twojej marce.

JAKOŚĆ TWORZONA Z PASJI​

Wyniki

Właśnie dlatego należy przywiązać szczególną wagę do promocji firmy w mediach społecznościowych. Ważne jest tutaj urozmaicenie materiałów – oprócz ściany litego tekstu warto wrzucać również materiały graficzne, zwłaszcza zdjęcia oraz wideo. To właśnie one w pierwszej kolejności przykuwają wzrok użytkowników. Jesteśmy w momencie, w którym pozycja biznesu zależy w dużej mierze od rozpoznawalności w social mediach. Jesteśmy tego świadomi, więc oprócz projektowania stron internetowych zajmujemy się także tworzeniem skutecznych wpisów w mediach społecznościowych. Jeśli budować pozytywny wizerunek firmy w sieci, to tylko w sposób kompleksowy!

Widoczność Twojej strony 20%
Widoczność Twojej strony 30%
Widoczność Twojej strony 50%
Widoczność Twojej strony 75%
Widoczność Twojej strony 90%
Gotowi do działania?
Zastanawiasz się, jak najlepiej pozycjonować swój biznes w sieci?
Systematyczne działanie buduje pozycje
Ile kosztuje sukces Twojego biznesu?

Zapytaj o wycenę

---

Minimum

 • 2. treści odsyłające do strony
 • 2. wpisy w mediach społecznościowych
 • 1. artykuł na blogu

Zapytaj o wycenę

---

Standard

 • 4. treści odsyłające do strony
 • 4. wpisy w mediach społecznościowych
 • 2. artykuły na blogu

Zapytaj o wycenę

---

Premium

 • 9. treści odsyłających do strony
 • 8. wpisów w mediach społecznościowych
 • 5. artykułów na blogu
Search Engine Optimization
Jak przebiega proces optymalizacji strony?
1

Audyt SEO

2

Poprawa jakości strony

3

Merytoryczna korekta strony

4

Określenie celów

5

Praca nad wynikiem

6

Sukces na tle konkurencji

Proponujemy
Audyt SEO - od tego zaczniemy!

Właściwie przeprowadzony audyt SEO pozwala sprawdzić najważniejsze elementy strony, które oceniane są przez algorytmy wyszukiwarek. Właściwie dopasowane treści na stronie wpływają na uzyskanie najwyższych pozycji w rezultatach wyszukiwania.

Portfolio
Zrealizowane projekty
MÓWIĄ O NAS
Opinie tych, którzy nam zaufali
Porozmawiajmy! Zadzwoń - Napisz.

502 684 406

poczta@fascinate.pl
Kowalowy 21, 38-200 Jasło

  Zobacz również: Katalog www