Pozycjonowanie stron Jasło —
SEO stron www

Systematyczne działanie buduje pozycje strony
SEO to inwestycja w przyszłe zyski

Zapytaj o wycenę dla Twojej strony

Minimum

 • - optymalizacja techniczna strony pod kątem SEO;
 • - tworzenie treści zoptymalizowanej na 2 wybrane frazy kluczowe;
 • - miesięczny raport skuteczności realizowanych działań.

Zapytaj o wycenę dla Twojej strony

Standard

 • - optymalizacja techniczna strony pod kątem SEO;
 • - tworzenie treści zoptymalizowanej na 5 wybranych fraz kluczowych;
 • - miesięczny raport skuteczności realizowanych działań.
 • - monitorowanie linkowania, w tym błędnych linków 404;
 • - optymalizacja wizytówki Google Maps.

Zapytaj o wycenę dla Twojej strony

Premium

 • - optymalizacja techniczna strony pod kątem SEO;
 • - tworzenie treści zoptymalizowanej na 8 wybranych fraz kluczowych z linkowaniem wewnętrznym;
 • - miesięczny raport skuteczności realizowanych działań.
 • - monitorowanie linkowania, w tym błędnych linków 404;
 • - optymalizacja wizytówki Google Maps.
 • - optymalizacja szybkości i wydajności działania strony (w Google - PageSpeed Insights);
 • - optymalizacja treści strony pod kątem SEO;
 • - analiza konkurencji.
Pozycjonowanie stron Jasło

SEO stron www

Każda z firm, która posiada stronę internetową, wie, że jej widoczność w wyszukiwarkach Google jest niezwykle ważna. To przeważnie tą drogą znajduje się nowych klientów. Większość z nich bowiem kieruje swoje zapytania do wyszukiwarki Google. W Fasciane zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych firm od wielu lat. Wiemy, jak to robić, na co zwrócić uwagę podczas tworzenia stron oraz jak tworzyć content. Dzięki temu możemy oferować naszym Klientom kompleksowe usługi. Poczynając od projektowania stron i sklepów internetowych, na pozycjonowaniu kończąc. Pozycjonowanie stron www to złożony proces. Nie wystarczy bowiem zbudować dobrej strony firmy. Choć oczywiście od tego należy zacząć. Jednak co zrobić dalej? Możesz powierzyć prace nad SEO nam. Zrobimy wszystko aby efekty były zadowalające. A wiemy, jak to zrobić! 🙂 Jesteśmy dla Was w mieście Jasło, ale możemy także omówić szczegóły mailowo lub telefonicznie.

Pozycjonowanie stron internetowych
SEO stron www

Dostosowanie struktury strony pod SEO

Tworząc stronę internetową lub sklep należy stworzyć przemyślaną strukturę strony. Wbrew pozorom jest to jeden z ważniejszych czynników wpływających na odbiór przez Klientów. Przejrzysta strona to łatwość w poruszaniu się. A im prostsza nawigacja po stronie, tym łatwiejszy dostęp do oferowanych usług czy produktów. W Fascinate dbamy o poprawnie skonstruowane menu. Doradzamy i wprowadzamy zmiany korzystne dla firm naszych Klientów. Oferujemy także kompleksowe audyty stron i sklepów internetowych. Dzięki temu optymalizacja treści na Twojej stronie przebiega sprawnie i przynosi efekty!

Kto i dlaczego potrzebuje pozycjonowania strony i wpisów w social mediach?

Czy pozycjonowanie przydaje się zwykłym posiadaczom stron WWW,
czy ogranicza się tylko do konkretnych branż i prężnie działających biznesów?

Wreszcie – po co inwestować we wpisy w mediach społecznościowych?

Czy wysoka pozycja strony w wyszukiwarce nie wystarczy?

TREŚCI TWORZONE Z PASJĄ​

Zwiększ swoją widoczność z Facinate

W Fascinate oferuje kompleksowe prowadzenie działań SEO na Twojej stronie internetowej. Wiele firm skorzystało już z naszej oferty. I nie tylko w mieście Jasło, ale także w całej Polsce. Prowadzimy także pozycjonowanie sklepów internetowych. Opracowujemy plan działania. Sukcesywnie wdrażamy kolejne punkty. Dbamy o odpowiedni odbiór Twojej strony internetowej. Pozycjonowanie stron www z Fascinate to przyjemność!

Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Pozycjonowanie stron Jasło

Optymalizacja treści pod SEO stron internetowych

Wszystkie treści zawarte w Twojej stronie internetowej powinny być czytelne dla użytkowników. Jednocześnie należy je zoptymalizować pod „robociki” Google, które skanują stronę. To głównie od ich pracy zależy to, na którym miejscu wyświetli się Wasza strona internetowa w wynikach wyszukiwania. Nasze działania polegają na takim ulepszeniu stron www. Tak aby Google uważało ją za wartościową, godną polecenia swoim użytkownikom. Pomagamy doskonalić napisane treści na Twojej stronie. Piszemy także unikalne treści dla naszych klientów. Wszystko przygotowane pod pozycjonowanie stron
internetowych firm i Klientów prywatnych.

Pozycjonowanie stron www
Pozycjonowanie SEO
SEO stron www

Systematyczne działania SEO poprawiające widoczność w Google

W Fascinate nie zostawiamy naszych klientów na etapie projektowania strony. Gotową bazę w postaci dobrze przygotowanej strony uzupełniamy o dodatkowe działania. Publikujemy wpisy na blogu bogate w słowa kluczowe. Im więcej wartościowych, unikalnych treści tym lepiej. Prowadzimy także bazę linków prowadzących do Twojej strony. Nasza agencja dba o to, aby stale zwiększać widoczność powierzonych nam stron internetowych. Przedstawiamy rezultaty naszych prac regularnie, ale także Klienci mogą śledzić wyniki samodzielnie.

Pozycjonowanie stron Jasło

Pozycjonowanie wizytówki Google

Dobra widoczność w Mapach Google to kolejny krok, który należy podjąć. Pozycjonowanie lokalne może pomóc w sprzedaży produktów w siedzibie firmy. Trzeba jednak dać się znaleźć. Pomocna jest wówczas wysoko położona wizytówka Google. Założenie jej nie wymaga dużo pracy, a może zaowocować. Aby taka wizytówka przynosiła ruch, a co za tym idzie zyski, musi być odpowiednio zoptymalizowana. Dobrze zawrzeć w niej oferowane usługi oraz dodać aktualne zdjęcia. Prowadzenie działań SEO na wizytówce odwdzięczy się wysoką pozycją. Nasza agencja oferuje usługę prowadzenia wizytówki Google.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
Gotowi do działania?
Popraw swoją pozycję z Facinate
TREŚCI TWORZONE Z PASJĄ​

Twój biznes na najlepszej pozycji!

Czas wyszukiwania

Im wyżej znajduje się Twoja strona w wyszukiwarce, tym szybciej pozyskasz klientów na swoje produkty.

Treść

Odpowiednio doprecyzowana treść i właściwie dobrane słowa kluczowe to gwarancja wydajniejszego działania algorytmu wyszukiwarek.

Czytelność przekazu

Zrozumiale i właściwie napisane treści będą precyzyjnie pozycjonować stronę przez roboty wyszukiwarek.

Systematyczność

Kluczem do właściwej pozycji strony w wyszukiwarkach, jest tworzenie oraz publikowanie unikalnych treści. Najlepsze wyniki osiągamy publikując materiały w regularnych odstępach czasu.

Media społecznościowe

Pozycja Twojego biznesu, to także rozpoznawalność w mediach społecznościowych. Dziś tworzymy przyszłość, która pozwoli na zaistnienie firmy w grupach osób zainteresowanych tematem.

POZYCJONOWANIE STRONY INTERNETOWEJ

Komu to potrzebne?

Potrzeba pozycjonowania jest wspólna dla każdego posiadacza strony WWW, niezależnie od branży, a tym bardziej od aktualnej rozpoznawalności danej marki. Lepsza widoczność w wynikach wyszukiwania przyda się zarówno małemu, raczkującemu start-upowi czy lokalnemu salonowi fryzjerskiemu, jak i potężnej firmie z oddziałami w kilku miastach Polski. Mało tego: to właśnie biznesy, które nie odniosły jeszcze spektakularnego sukcesu i dopiero potrzebują promocji, najbardziej skorzystają na takich działaniach.

Pozycjonowanie stron www Jasło
Fascinate pozycjonowanie stron www
PASJA RODZI PROFESJONALIZM

Jak pozycjonowanie wpływa na rozwój biznesu?

Bycie w czołówce wyników w wyszukiwarce Google sprawi, że potencjalni klienci szybciej znajdą Twoją stronę. W dzisiejszych czasach dobrze wypozycjonowana strona WWW zadziała lepiej od tradycyjnej reklamy – to doskonały, a przy tym całkiem tani sposób na pokonanie konkurencji. Lepsza widoczność od razu podnosi prestiż i wiarygodność oraz buduje rozpoznawalność marki. Większy zasięg, oczywiście przy założeniu, że na stronie znajdą się wartościowe i unikalne treści, przełoży się na większą liczbę klientów, a w dalszej perspektywie na wyższe dochody.

PROFESJIONALIZM RODZI JAKOŚĆ

Co wpływa na pozycję serwisu
w wyszukiwarce?

Mówiąc krótko – firmowa strona WWW ma szansę zostać Twoją najlepszą i najskuteczniejszą wizytówką. Za jej pośrednictwem można poinformować szeroką rzeszę ludzi o szczegółach oferty, podsunąć potrzebne dane teleadresowe czy zbudować wizerunek eksperta w danej branży. Szkopuł w tym, żeby treści zamieszczone na witrynie dotarły do jak największej liczby osób. Pozycjonowanie to szybka droga do zgromadzenia szerszego audytorium.

Działania SEO na stronie internetowej
Pozycjonowanie SEO Jasło
JAKOŚC TO LUKSUS

Google to nie wszystko!

Oprócz tradycyjnego pozycjonowania, czyli podbijania pozycji firmowej strony w wyszukiwarce, warto zadbać także o jednoczesną kampanię w social mediach. W końcu to tam spędzamy znaczną część wolnego czasu, rozmawiając ze znajomymi, przesiadując na grupach tematycznych, a wreszcie podejmując zakupowe decyzje. Działania w mediach społecznościowych, szczególnie na Facebooku, stanowią alternatywną metodę dotarcia do grupy docelowej. Potencjalni klienci scrollują niekończący się sznur postów nawet po kilka godzin dziennie. Dobrze by było, gdyby wśród przyswajanych w ten sposób informacji znalazł się także przekaz o Twojej marce.

JAKOŚĆ TWORZONA Z PASJI​

Wyniki

Właśnie dlatego należy przywiązać szczególną wagę do promocji firmy w mediach społecznościowych. Ważne jest tutaj urozmaicenie materiałów – oprócz ściany litego tekstu warto wrzucać również materiały graficzne, zwłaszcza zdjęcia oraz wideo. To właśnie one w pierwszej kolejności przykuwają wzrok użytkowników. Jesteśmy w momencie, w którym pozycja biznesu zależy w dużej mierze od rozpoznawalności w social mediach. Jesteśmy tego świadomi, więc oprócz projektowania stron internetowych zajmujemy się także tworzeniem skutecznych wpisów w mediach społecznościowych. Jeśli budować pozytywny wizerunek firmy w sieci, to tylko w sposób kompleksowy!

Widoczność Twojej strony 20%
Widoczność Twojej strony 30%
Widoczność Twojej strony 50%
Widoczność Twojej strony 75%
Widoczność Twojej strony 90%
Gotowi do działania?
Zastanawiasz się, jak najlepiej pozycjonować swój biznes w sieci?
Search Engine Optimization
Jak to robimy w Fascinate? Pozycjonowanie stron Jasło.

W Fascinate prowadzimy kompleksowe pozycjonowanie stron internetowych. Projektujemy strony internetowe od podstaw, ale także optymalizujemy gotowe strony. Pozycjonowanie zaczynamy od analizy strony. Proponujemy korzystne rozwiązania oraz opracowujemy plan działania. Dzięki temu Klient ma pełen obraz tego, czego może się spodziewać. Oczywiście nie możemy w 100% przewidzieć, jaką pozycję pozycjonowanie przyniesie i w jakim czasie. Zrobimy jednak wszystko aby pozycjonowanie przyniosło efekty. Zapraszamy na spotkanie. Jesteśmy w Jaśle i okolicach. Pozycjonowanie stron to złożony proces, przez który z przyjemnością Was przeprowadzimy!

1

Określenie celów

2

Audyt SEO

3

Optymalizacja strony

4

Merytoryczna korekta treści

5

Praca nad wynikiem

6

Sukces na tle konkurencji

Proponujemy
Audyt SEO - od tego zaczniemy!

Właściwie przeprowadzony audyt SEO pozwala sprawdzić najważniejsze elementy strony, które oceniane są przez algorytmy wyszukiwarek. Właściwie dopasowane treści na stronie wpływają na uzyskanie najwyższych pozycji w rezultatach wyszukiwania.

Portfolio
Zrealizowane projekty
MÓWIĄ O NAS
Opinie tych, którzy nam zaufali
Spotkajmy się! Zapraszamy po pozycjonowanie stron Jasło i okolice

Pozycjonowanie stron Jasło, Krosno i okolice. W Fascinate cenimy sobie osobisty kontakt z Klientem. Dlatego chętnie spotkamy się Wami w mieście Jasło i okolicach. Przy dobrej kawie opracujemy plan działania dla konkretnych firm, którymi zarządzacie. Pozycjonowanie stron www to złożony proces, w którym wspieramy naszych Klientów. Jasło to miasto, w którymjesteśmy do Waszej dyspozycji. Kolejne etapy pozycjonowania stron możemy omówić mailowo lub telefonicznie. Jeśli jednak Jasło nie leży daleko od Was — zapraszamy do rozmowy w cztery oczy 🙂

Porozmawiajmy! Zadzwoń - Napisz.

502 684 406

poczta@fascinate.pl
Kowalowy 21, 38-200 Jasło

  Fascinate.pl to projektowanie i realizacja strony www, sklepu internetowego, kampanii marketingowej.
  Optymalizujemy strony pod kątem SEO.
  Skutecznie pozycjonujemy strony www i sklepy internetowe
  .

  Kontakt

  Obserwuj nas na social mediach

  © fascinate. All Rights Reserved.