Wygrywasz, albo się uczysz.
Twoje słowa mają moc!

Biznes to przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą. To relacje, które wpływają na jakość naszej pracy, na jakość każdego dnia już od momentu otwarcia oczu. 

Co sprawi, że pójdziemy dziś do pracy z radością albo czy na samą myśl wyjścia z domu boli nas żołądek?

Od nas zależy, jaki świat tworzymy. To właściwe pozytywne słowa, tym samym dobre relacje, dzięki którym możemy być lepszym szefem i lepszym pracownikiem.
Nasze życie staje się lepsze, kiedy tworzą go dobre poniedziałki.

W postrzeganiu rzeczywistości słowa mają kluczowe znaczenie. To jak nazywamy otaczający nas świat bezpośrednio wpływa na relacje z otoczeniem, a przede wszystkim z sobą samym. Każdy dzień to nowe wyzwania, nowe nieznane wcześniej rozwiązania.

Ludzie, którzy w biznesie działają od wielu lat wiedzą, że nie można zawsze wygrywać, nie można zawsze być na szczycie. Ale żeby wygrać, żeby dojść na szczyt, czasem trzeba się uczyć na przykładzie niewłaściwie podjętych decyzji, nieprawidłowo obranego kursu.

Wyeliminuj w swoim słownictwie słowa negatywne. Zastąp porażkę – nauką, strach – wyzwaniem. Traktuj napotkanych na swojej drodze ludzi, a w szczególności tych, dzięki którym doszedłeś do miejsca w którym obecnie jesteś z najwyższym szacunkiem. 

Wygrywasz, albo się uczysz.
To właściwe podejście i zrozumienie drogi, która wiedzie na szczyt.

Słowa zarówno w życiu, jak i w biznesie, który jest nieodłączną jego częścią mają wielką moc. Pozytywne, bo na tych warto się skupiać zawsze sprawia, że inni czują się lepiej. Czasem nawet mimo źle podjętej decyzji czy niewłaściwie wykonanego zadania nie stracą do Ciebie szacunku, ale będą chcieli się odwdzięczyć za okazane zrozumienie jeszcze lepszą i w przyszłości wydajniejsza pracą dla Ciebie.

Szanując innych, największy szacunek okazujesz sobie.
Słowa są początkiem i najlepszym sposobem do osiągnięcia wysokiej pozycji wśród ludzi, którymi się otaczasz.

Nie czekaj. Zacznij teraz!

Na pewno w Twoim otoczeniu jest ktoś, z kim możesz porozmawiać, do kogo możesz się uśmiechnąć, kto dzięki Twoim dobrym słowom poczuje się doceniony. 

Pamiętaj – dobro zawsze wraca!

Piotr Żurek

Fascinate.pl to projektowanie i realizacja strony www, sklepu internetowego, kampanii marketingowej.
Optymalizujemy strony pod kątem SEO.
Skutecznie pozycjonujemy strony www i sklepy internetowe
.

Menu

Kontakt

Obserwuj nas na social mediach

© fascinate. All Rights Reserved.