W życiu tak jakoś jest, że ten, kto chce, znajdzie sposób, a ten któremu się nie chce, zawsze znajdzie powód.

Czy nam się chce? Czy nam się opłaca? Czy inni nas nie będą krytykować za to, co robimy? Te pytania często warunkują sposób działania lub brak działania.

Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi!

Życie to piękny czas, w którym mamy prawo być szczęśliwi. Niewątpliwie jednym z wielu składników szczęścia jest możliwość doświadczenia i uczenia się każdego dnia. Idąc do przodu, eksplorując kolejne nieodkryte tereny w naszym życiu, w naszym biznesie, każdego dnia musimy zmagać się z rzeczami, których nikt wcześniej nas nie nauczył. Które wcześniej nie istniały, albo z którymi do tej pory nie mieliśmy okazji się zmierzyć.

Piękno życia polega na możliwości bycia najlepszą wersją siebie, w każdej sytuacji.
Życie to ciągłe podejmowanie wyzwań, decyzje i ich konsekwencje.

Jako kapitan swojego życia, swojego biznesu, który prowadzisz, czy rodziny, której jesteś głową naucz się stanowczego podejmowania decyzji. Każda następna, wynikać będzie z dotychczasowego doświadczenia. Te, które nie przyniosą oczekiwanego skutku, z pewnością wiele Cię nauczą.

Najważniejsze jest to abyś z czasem nabrał pewności, swego rodzaju umiejętności, że z każdej niewłaściwej decyzji potrafisz wyprowadzić swój biznes, swoją rodzinę na spokojne wody i płynąć dalej do wyznaczonego celu.

Każdego dnia szukaj sposobu na Twoje lepsze jutro. Zostaw wszystkie powody, które zachęcają Cię do braku ryzyka, egzystencji bez emocji, bez przeżyć.

Cofnij się w czasie. Przypomnij sobie, co do tej pory sprawiło Ci największa radość. Jakich decyzji było to wynikiem.
Zastanów się też, co sprawiło Ci największy zawód. Jakie wtedy podjąłeś decyzje, aby rozwiązać zaistniały problem, aby być znowu na właściwym kursie.

Żyj i ciesz się z każdego dnia, z najmniejszego sukcesu, z przeżytej chwili i z decyzji, które podejmujesz!

Znajdź sposób, nie szukaj powodu!

Piotr Żurek

Fascinate.pl to projektowanie i realizacja strony www, sklepu internetowego, kampanii marketingowej.
Optymalizujemy strony pod kątem SEO.
Skutecznie pozycjonujemy strony www i sklepy internetowe
.

Menu

Kontakt

Obserwuj nas na social mediach

© fascinate. All Rights Reserved.